Серед мальовничих соснових лісів розкинулось село Світязь. Село знаходиться в рекреаційній зоні, яка включає туристичну перлину Волині – озеро Світязь, яке є одним із семи природних чудес України. В центрі села розташувалась сільська бібліотека, яка була заснована в 1947 – 1948 роках.
Книжковий фонд бібліотеки налічує 7384 прим.документів. До бібліотеки надходить 11 назв періодичних видань. Для користувачів організовуються актуальні літературно – тематичні виставки, книжкові полички, проводяться масові заходи: літературні вечори, зустрічі, вікторини. Конкурси
В 2012 році бібліотека стала однією з фіналісток ІІІ раунду конкурсу   «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках програми « Бібліоміст». За умовами конкурсу бібліотека отримала 3 компютери з ліцензійним програмним забезпеченням, веб – камери, навушники.
Можливість спілкування, навчання, різноманітна інформація,ігри – все тут є.
Учні можуть дізнатися про нові навчальні програми, зробити запит необхідної літератури, підручників, дорослі теж знайдуть відповіді на запитання.

Немає коментарів :

Дописати коментар